Jesteś tutaj: Strona główna / Kontakt

Kontakt


Cheminova Polska Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 212A
02-486 Warszawa
Poland
Tel: +48 22 571 40 50
Fax: +48 22 571 4051
e-mail: cheminova.polska@fmc.com

 

Przedstawiciele Handlowi

 

Dolnośląskie

Jacek Jagielski
tel.: +48 664 17 90 00
e-mail: jacek.jagielski@fmc.com

 

Kujawsko-Pomorskie
Jakub Bednarczyk
tel.: +48 604 752 458
e-mail: jakub.bednarczyk@fmc.com


Małopolskie, Świętokrzyskie
Grzegorz Chmielniak
tel.: + 48 660 618 732
e-mail: grzegorz.chmielniak@fmc.com

 

Mazowieckie, Podlaskie

Adam Chrzanowski, 

tel.: +48 604 118 582

e-mail: adam.chrzanowski@fmc.com


Opolskie, Łódzkie
Remigiusz Waligóra
tel.: +48 692 173 590
e-mail: remigiusz.waligora@fmc.com

 

Pomorskie, Zachodniopomorskie
Arkadiusz Orkiszewski
tel.: +48 602 338 809
e-mail: arkadiusz.orkiszewski@fmc.com

oraz 

Paweł Szachniewicz
tel.: + 48 539 917 714
e-mail: pawel.szachniewicz@fmc.com


Wielkopolskie, Lubuskie

Dominika Lisowska

tel.: +48 784 585 238

e-mail: dominika.lisowska@fmc.com

 

Sprzedaż i logistyka

Marta Lewandowska
Tel: +48 22 571 40 59

e-mail: marta.lewandowska@fmc.com

 

Dyrektor Handlowy

Mariusz Kantorski:
Tel: +48 660 48 99 48

e-mail: mariusz.kantorski@fmc.com

 

Marketing

Marek Szczepański

Tel: +48 22 571 40 53

e-mail: marek.szczepanski@fmc.com

 

Księgowość

Ewa Ciećwierz
Tel.: +48 22 571 40 52

e-mail: ewa.ciecwierz@fmc.com


Ta strona używa plików COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Cheminova Polska Sp. z o.o.

 

Aleje Jerozolimskie 212A

02-486 Warszawa

 

tel.: +48 22 571 4050

fax: +48 22 571 4051

Our values

 

Osiągamy ambitne cele
Lubimy innowacje
Podejmujemy decyzje i działamy
Doceniamy wyniki
Jesteśmy zgranym zespołem

We support Global Compact