Jesteś tutaj: Strona główna / O nas

O nas

Firma FMC została założona w 1883 r. Początkowo działała podnazwą Bean Spray Pump Company, od nazwiska Johna Beana, który opracował pierwszy opryskiwacz owadobójczy z pompą tłokową. Pomysł okazał się sukcesem. Po zakupieniu drugiej firmy, zmieniono nazwę na Food Machinery Corporation, a niedługo potem na Food Machinery and Chemical Corporation. Aktualnie firma jest znana pod nazwą FMC Corporation.

 

FMC Corporation to wyspecjalizowana firma, która od ponad wieku obsługuje rynki rolne, przemysłowe i konsumenckie na całym świecie, dostarczając innowacyjne rozwiązania, zastosowania i wysokiej jakości produkty.  W kwietniu 2015 r. FMC zakupiło firmę Cheminova.  Dochód pro forma w 2014 r. wyniósł około 4,5 miliarda dolarów. FMC zatrudnia około 7 tysięcy osób na całym świecie i świadczy usługi w trzech sektorach: FMC Agricultural Solutions, FMC Health and Nutrition oraz FMC Lithium. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na www.FMC.com.

 

FMC służy rolnictwu już od ponad stu lat - wystarczająco długo, aby zyskać pewność, że na horyzoncie zawsze są jakieś nowe zagrożenia.  Uprawa po uprawie, region po regionie, staramy się sprostać wyzwaniom dzisiejszego świata. Dlatego nasze innowacyjne środki  chwastobójcze, grzybobójcze i odżywcze wpływają na jakość upraw. Pamiętamy o tym, że nasz sukces zależy od Waszego sukcesu.

 

 

W 2015 roku FMC została właścicielem firmy Cheminova Polska, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w marcu 2006. 
Dynamiczny i zaangażowany zespół obydwu firm aktywnie uczestniczy w obrocie środków ochrony roślin w Polsce i zdobywa swoją pracą i ofertą poważanie wśród polskich producentów rolnych.

 

Pomoc w rozwoju upraw i naszych partnerów 
to nasze być albo nie być.

Ta strona używa plików COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Cheminova Polska Sp. z o.o.

 

Aleje Jerozolimskie 212A

02-486 Warszawa

 

tel.: +48 22 571 4050

fax: +48 22 571 4051

Cheminova Polska Sp. z o.o.

 

Aleje Jerozolimskie 212A

02-486 Warszawa

 

tel.: +48 22 571 4050

fax: +48 22 571 4051

Our values

 

Osiągamy ambitne cele
Lubimy innowacje
Podejmujemy decyzje i działamy
Doceniamy wyniki
Jesteśmy zgranym zespołem

We support Global Compact